Benton Pore Clear Brush
W te magiczne święta i Nowy Rok 2020 testowałam kolejną nowość, którą otrzymałam od mojej ulubionej marki. Benton ciągle mnie zaskakuje i tym razem też tak było. Z Korei Południowej dostałam silikonową szczoteczkę do mycia twarzy. Szczoteczka z pompką- to jest coś nowego i innowacyjnego jak dla mnie na rynku kosmetycznym. Zwykłe szczoteczki silikonowe znacząco różnią się od tej z Bentona- ta pomaga w dokładnym oczyszczeniu bez bezpośredniego nacisku dłoni na skórę. Tutaj siłą nacisku można sterować poprzez pompowanie powietrza do szczotki.
Szczoteczka w trakcie pompowania powietrza stopniowo "rośnie". Jest najdelikatniejsza dla skóry, jeśli jest w "równowadze". Zbyt większa ilość wpompowanego powietrza do szczotki sprawia, że staje się ona napięta i twardsza, więc jeśli nie lubisz silnego oczyszczania lepiej pozostań przy delikatniejszej opcji. Antybakteryjna silikonowa szczotka posiada mikro silikonowe włosie o grubości 0,4mm, które skutecznie usuwa nadmiar sebum z wnętrza porów.
Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Nie trzeba się obawiać o bakterie, ponieważ tę szczoteczkę bez problemu można umyć zwykłą wodą. Benton dołączył do szczoteczki przezroczysty uchwyt, który można przymocować do kafelka lub lustra, więc po użyciu mokra szczoteczka wyschnie w ciągu kilku minut.

Benton Pore Clear Brush jest polecana do:

skóry tłustej i tej z dużą ilością sebum, która wymaga dokładnego oczyszczenia
skóry mającej problemy z zaskórnikami, szczególnie w strefie T.
skóry szorstkiej nawet po dokładnym oczyszczeniu\ z dużą ilością martwych komórek skóry\
skóry dla której wchłonięcie pielęgnacyjnych kosmetyków stanowi duży problem
oraz dla tych osób, które martwią się pozostałościami na skórze po oczyszczeniu.


Jak używać?
Benton opracował szczegółową instrukcję na opakowaniu w języku koreańskim po jednej stronie i w języku angielskim po drugiej. 


A więc jak tego bezpiecznie używać? Postępuj zgodnie z instrukcją niżej.

  • KROK 1. Pompuj 3 ~ 5 (można więcej) razy, za pomocą srebrnego tłoka, aż szczoteczka nabierze "odpowiedniego" dla ciebie kształtu. (Można regulować w ten sposób siłę nacisku).
  • KROK 2. Nałóż spieniony środek czyszczący na skórę - np. Benton Honest cleasing foam lub nałóż go na szczotkę.
  • KROK 3. Oczyść skórę masując twarz szczoteczką Benton Pore Clear Brush kolistymi ruchami.
  • KROK 4. Naciśnij na samym środku przycisk, aby spuścić ze szczotki powietrze.
  • KROK 5. Spłucz twarz czystą wodą. Dokładnie spłucz szczotkę wodą z kranu i przechowuj razem z uchwytem.
Jak widać używanie Benton Pore Clear Brush jest banalnie proste. Szczoteczka dzięki pompowaniu za pomocą srebrnego tłoka nabiera odpowiedniego kształtu. Jest bardzo miękka i delikatna dla skóry. Nie powoduje podrażnień. Nie ma żadnych problemów z przechowywaniem i jej suszeniem.Na zdjęciu niżej można zobaczyć jak zmienił się jej kształt.

PORADY w używaniu Benton Pore Brush
  • Duże obszary, takie jak czoło i policzki, pocieraj ruchem okrężnym, jakbyś je masował\a za pomocą szczotki  
  • W miejscach wymagających delikatnego oczyszczenia przechyl krawędź szczotki i delikatnie potrzyj nią np. brodę, nos) 
  • Benton Pore Clear Brush może być używana nie tylko do twarzy, ale również do różnych części ciała takich jak np. plecy,szyja, klatka piersiowa (wszędzie tam, gdzie masz problemy

Efekty:
- bardzo dobrze oczyszczona skóra ✓
- zauważalna gładkość skóry ✓
- na gładkiej, oczyszczonej skórze każdy kosmetyk nawilżający bardzo dobrze się wchłania (szczególnie balsam) ✓
-makijaż idealnie przylega do skóry ✓
-miękki masaż twarzy - dobry relaks xd ✓

 Moja opinia:

Benton Pore Clear Brush jest dla mnie bardzo fajnym gadżetem w mojej pielęgnacyjnej rutynie. Gdy zobaczyłam szczoteczkę byłam szalenie ciekawa jak to będzie z tym  jej "pompowaniem". Pierwsze co zrobiłam to właśnie przeczytałam jak to się robi. Szczoteczka jest dla mojej tłustej, trądzikowej skóry bardzo delikatna. Łagodnie oczyszcza twarz i robi to naprawdę bardzo dobrze - po oczyszczeniu skóra jest gładka w dotyku. Kosmetyk nawilżający szybciej się wchłania na gładkiej skórze, a makijaż przylega wręcz idealnie. Muszę przyznać, że bardzo dobrze się sprawdza. Nie mam jej nic do zarzucenia- jak do tej pory nie pękła (silikon jest bardzo dobrej jakości), nic się z nią złego nie dzieje. Jest komfortowa i łatwa w utrzymaniu czystości. Benton Pore  Clear Brush jest moim zdaniem dużo dużo lepszy od np. gąbek konjac, które trzeba utrzymywać w czystości, a i tak po jakimś czasie się one niszczą. Jedyne co mi brakuje to jakiegoś plastikowego pudełka, aby można było zabrać tę szczoteczkę w bezpieczną podróż na wakacje. Jeśli zastanawiacie się nad jej zakupem, to bardzo, bardzo polecam. Uważam też, że pomysł Bentona na tę szczoteczkę do twarzy pompowaną za pomocą tłoka-pompki to coś wspaniałego ! Oby więcej takich innowacyjnych produktów !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2018 Kinn and skin