Holika Holika After taking a trip mask sheet

Całkiem niedawno recenzowałam maski Mediheal o których możecie poczytać tutaj. Byłam bardzo ciekawa innych marek, a maski Holika Holika zwróciły moją uwagę w drogerii, ponieważ można było dostać drugą w gratisie. Maski różnią się nieco od tych, które zrecenzowałam wcześniej. O tym, które są lepsze zdecydujesz ty czytelniku po przeczytaniu tej recenzji ;) Oczywiście moja ocena jak zwykle nie zostanie pominięta.

Maski Holika Holika After taking a trip mask sheet  mają bardzo ładną szatę graficzną, nawiązującą do wakacji. Napis po angielsku sugeruje, że maski mogą być idealne po podróży, aby nawilżyć zmęczoną cerę.
 Rozjaśniające maski na bawełnianej płachcie zawierają ekstrakt z:

- pomidora
-kiwi
-kokosa
-pomarańczy
Ekstrakty te mają za zadanie rozjaśnić przebarwienia, odżywić oraz dodać blasku zmęczonej cerze.

W składzie znajdziemy też alantoinę, kwas hialuronowy, trehalozę. Maski zawierają alkohol, który znajduje się na trzecim miejscu.

Holika Holika na opakowaniu tych masek stworzyła wolne miejsce w którym każdy z nas może coś ciekawego napisać. Może to być  np. dedykacja dla przyjaciela lub adnotacja kiedy i gdzie mamy zamiar użyć tej maski.Skład: Water, Glycerin, Alcohol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Carbomer, Triethanolamine, AllantoinDisodium EDTA, Fragrance, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract

Sama maska w płachcie jest dobrze wykonana. Szybko i bezproblemowo można ją wyciągnąć z opakowania co ma duże znaczenie jeśli się spieszymy i nie mamy czasu na pielęgnację. Arkusz ładnie dopasowuje się do twarzy.
Maski dają duże uczucie chłodzenia, sprawdzą się więc idealnie w podróży, gdy potrzebujemy odświeżenia. Alkoholu, który znajduje się na liście składników moim zdaniem prawie nie czuć.
Maski pozostawiają jednak lekkie uczucie lepkości na twarzy co jest małym minusem.Ocena: ++++

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2018 Kinn and skin