The History of Whoo luxury cream foundation 35ml

Moje ostatnie zakupy były dosyć spore i będą pojawiać się kolejne recenzje. Jednak dziś chcę pokazać mój ulubiony krem bb, który ostatnio kupiłam. Cóż, tak jak ładna witryna sklepowa potrafi zachęcić klienta do wejścia do sklepu, tak też opakowanie tego produktu sprawiło, że nie mogłam przejść obok niego obojętnie. Muszę jednak przyznać, że nie kupuję produktów tylko i wyłącznie dla ładnych opakowań, ale jeśli produkt sam w sobie jest dobry i do tego ma ładne opakowanie to czemu nie?
Krem bb na zdjęciu jest moim pierwszym produktem jaki posiadam od koreańskiej marki The History of Whoo.
Marka The History of Whoo inspiruje się pięknem królewskiego dworu. W 2003r rząd Korei Południowej zlecił firmie LG Household&Health Care wprowadzenie takiego asortymentu kosmetyków do pielęgnacji twarzy, który wlaśnie pokazałby bogactwo kulturowe tego kraju. Marka nadal się rozwija i posiada następujące serie kosmetyków:

-Bichup
-Gongjinhyang
-Gongjinhyang Soo
-Gongjinhyang Seol
-Gongjinhyang Mi -  z tej serii jest podkład z dzisiejszej recenzji.
-Jinyulhyang
-Cheongidan
-Hwan yu

Źródło: http://whoo.sg/ ang. version
oryg. http://www.whoo.co.kr/

Dokonując zakupu wybrałam najjaśniejszy odcień - 21. Dostępny jest także nr 23, ale dla mnie byłby za ciemny. Podkład zapakowany jest w zewnętrzne opakowanie ze zlotym inicjałem "f" jak na zdjęciu niżej.

Sam produkt po wyjęciu z opakowania przypomina wyglądem królewskie jabłko....
Górna pokrywa tego podkładu jest naprawdę niesamowita i wygląda pięknie....;)

Widok z góry:
A tak wygląda pod spodem.
Ładnie wytłoczone zdobienia na dole są widoczne także z góry, gdy otworzymy podkład.


Do kremu bb jest dołączona szpatułka. Sam krem bb jest lekki, ma bardzo przyjemny zapach. Jest nawilżający, daje ładny efekt rozświetlenia i sprawia, że cera wygląda na zdrowszą. Po jego zmyciu skóra jest bardzo miękka. Gdyby nie jego beżowy kolor równie dobrze ten krem bb mógłby być fajnym kremem nawilżającym. Skład taak, właśnie bym zapomniała... no niestety ciężko znaleźć mi jakiekolwiek informacje na temat składu tego kremu bb. Na opakowaniu zewnętrznym nie ma wypisanych składników, ale na stronie jolse.com producent opisuje ten krem bb następująco:

"Naturalne składniki takie jak broda węża, cynk, atractylis, krokosz barwierski, granat, tworzą luksusowy kolor skóry. Koral, czyste złoto, perła i bursztyn sprawiają, że twoja skóra wygląda na jasną i młodą. Luksusowa podstawa do pielęgnacji przeciw zmarszczkom SPF 25 PA++"


Podkład jest wydajny i ma 35ml. Na początku myślałam, że będzie go mało w takim słoiczku, ale zostałam mile zaskoczona. Cenowo ten krem bb nie jest tani, bo kosztuje 39$, natomiast zdarza się, że można go dostać w cenie promocyjnej 36$.
Pokrycie jest bardzo dobre. Można je stopniować. Dla skóry z trądzikiem takiej jak moja obecnie ten krem bb pokrywa wszystkie niedoskonałości. Trwałość także na plus- trzyma mi się cały dzień, a nawet jeśli znika z twarzy to schodzi bardzo ładnie, nie roluje się itp.. ;) Niżej możecie zobaczyć pokrycie.
Ogólnie:
Pokrycie: +++++
Trwałość:+++++
Zapach:+++++
Opakowanie: też +++++
Składniki: ?
Zdecydowanie warty zakupu moim zdaniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2018 Kinn and skin