PONY EFFECT LIMITED MINI MAGNETIC BRUSH SET - BLUEChciałabym zrecenzować pędzle do makijażu PONY EFFECT LIMITED MINI MAGNETIC BRUSH SET (niebieskie)
Czy warto je kupić ? Aby się o tym przekonać, zachęcam do przeczytania recenzji.


Zestaw składa się z magnetycznego pudełka jak widać na zdjęciu wyżej, a pędzle posiadające magnetyczne końcówki stoją na nim.


Same pędzle (4 sztuki razem) zrobione są z syntetycznego włosia. Przetestowałam je i mam je już dosyć długo i na szczęście włosie nie wypada po umyciu.
Dla mnie ważne jest zazwyczaj to, aby właśnie pędzle służyły mi przez długi okres czasu, a te na zdjęciu wywiązują się z tego doskonale.
Są bardzo miękkie.
Wszystkie są moimi ulubionymi, ale jeśli miałabym powiedzieć którego używam najczęściej to byłby pędzel do pudru i do podkładu. Ten ostatni posiada zbite włosie dzięki czemu nie tracimy dużo produktu  nakładając go na twarz.

A tak dokładnie prezentują się osobno każde z nich:


Jeśli chodzi o przechowywanie to nie przechowuję ich w pudełku magnetycznym, z tego względu, że nie chcę porysować rączek,  więc wpadłam na pomysł przechowywania ich w szklanej kopule z IKEI  ^^ Ta szklana kopuła to BEGÅVNING cena 29,99zł Zazwyczaj takie rzeczy używane są do dekoracji jak wyżej, ale pomyślałam, że równie dobrze mogą spełniać inną funkcję ;) i w sumie jestem zadowolona, gdyż bardzo ładnie się prezentują na toaletce, gdy stoją tak wyeksponowane. Plusem jest dla mnie to, że podstawa kopuły jest złota co pasuje do samych pędzli. 


Plusy:
miękkie
włosie nie wypada (nie zauważyłam po umyciu ich)
solidne
ładny kolor 

Minusy:
brak

Podsumowując nie żałuję, że się na nie zdecydowałam. * Wszystkie publikowane opinie są moimi własnymi. Produkty kupuję za swoje własne pieniądze, a jeśli tak nie jest wtedy zazwyczaj pojawia się stosowna informacja. 


To tyle, do zobaczenia wkrótce.


1 komentarz:

Copyright © 2018 Kinn and skin